Trainen met de beste hockeyer ter wereld

28 maart 2019, 12:00 uur


Gisteren was het dan zover. De winnaars van de win-een-clinic-wedstrijd kregen les van hockeyspeler Robert van der Horst. De clinic werd gegeven bij HOCO in Oisterwijk. ‘Leuk dat de clinic op onze club wordt gegeven. En dat er dan ook nog een team van ons gewonnen heeft is natuurlijk helemaal top!’ aldus clubcoördinator Laura van Kempen.


Tips en tricks
De winnaars hadden er veel zin in. Ze begonnen met technische tips en oefeningen over de greep van de hockeystick en over de bal heen kijken. Vervolgens mochten ze in een lijn naar de goal rennen en via verschillende oefeningen schieten. Robert van der Horst was een uitstekende coach die ook nog eens heel geïnteresseerd was. Tussen de oefeningen door maakte hij met iedereen een praatje. ‘Hoeveel loten hebben jullie verkocht voor de Grote Clubactie? En waar hebben jullie de opbrengst aan besteed?’ vroeg hij onder andere aan de kinderen.

   

Anderhalf uur rijden
Oisterwijk ligt niet voor iedereen naast de deur. Een winnend team uit Spaarndam zat zelfs 1,5 uur in de auto voor de hockeyclinic. Echter, de kinderen konden niet wachten om te beginnen. Dat ontging Van der Horst ook niet. ‘Ik vind het echt heel knap en goed dat jullie na zo’n lange autorit zo goed jullie best hebben gedaan’, zei hij na afloop. Ook de ouders uit Spaarndam vonden het geen probleem. ‘We vonden het te speciaal dat de kinderen deze clinic hadden gewonnen. Dus die lange autorit hadden we er natuurlijk voor over! We maken er gewoon een dagtripje van en sluiten straks samen af bij een friettent onderweg.’


Op de foto met Robert
Na de training speelden de teams nog partijen tegen elkaar. De dag werd afgesloten met een signeersessie en fotomoment met Robert. Hij was heel trots op de kinderen. ‘Ze deden het super goed, wat waren ze allemaal fanatiek!’ Daarna mochten de kinderen in de kantine van HOCO nog wat te drinken en te snoepen halen. Ze waren allemaal heel enthousiast over de training. Een van de winnaars uit Spaarndam wist van te voren nog niet wie Robert was. ‘Ik heb hem opgezocht en zag dat hij in 2015 de beste speler van de wereld was! Dan is het toch tof dat hij ons vandaag heeft getraind!’Doe mee! Schrijf direct jouw vereniging in

Net als ruim 5.500 andere clubs uit heel Nederland.

Schrijf je vereniging in

Hulp nodig bij de organisatie?


Onze servicedesk staat voor je klaar!

Servicedesk
Liever telefonisch contact?
Bel 013-4552825